ژل پاک کننده استنلس استیل

آتروسل

استیل از جمله فلزات مقاوم به خوردگی محیطی می باشد. این فلز در بیشتر صنایع و لوازم بکار می رود. از جمله کاربردهای این فلز وسایل آشپزخانه- ماشین آلات- خطوط تولید- صنایع نفت گاز پتروشیمی و پزشکی را می توان نام برد. اما این فلز در اثر قرار گرفتن در مجاورت حرارت و تماس با اتمسفر دچار تغییر رنگ و کبودی می شود. این کبودی بخصوص در مواردی که در ارتباط با صنایع غذایی می باشد بایستی حذف شود چرا که لایه اکسیدی کروم بشدت برای سلامتی مضر می باشد. از طرفی کبودی سطح استیل باعث مخدوش بودن ظاهر شده و  شکیل بودن را کاهش میدهد. برای این منظور از پاک کنند استیل آتروسل ساخت شرکت بهسازان پوشش آتروپات می توانید جهت حذف و زدودن کبودی بوجود آمده استفاده کنید. و علیرغم این مورد مقاومت به خوردگی و براقیت سطح پالش شده نیز پایدار باشد.

لازم به ذکر است این محصول مطابق استاندارد ASTM A967 تهیه و تولید شده و برای مقاومت به خوردگی منطقه جوشکاری شده مشکلی ایجاد نمی نماید.


مشخصات محصول

  • مقدار:  500 میلی لیتر
  • قوطی با درب آب بند
  • مناسب برای 50 متر مربع
  • بدون بوی زننده

طریقه مصرف:

  1. درب قوطی را باز و مقدار مورد نیاز خود را در ظرف پلاستیکی، جدا نمایید.
  2. توسط یک قلم مو مواد را در محل مورد نظر برس نمایید.
  3. برای فولادهای زنگ نزن 15 الی 60 دقیقه و برای آلیاژهای نیکل 15 الی 20 دقیقه زمان داده تا ژل اسیدشویی اثر نماید.
  4. سپس باقیمانده ژل اسید شویی را با آب تمیز نمایید.

موارد کاربرد:

جهت تمیزکاری محل جوشکاری شده برای فولادهای زنگ نزن و سوپر آلیاژها

این محصول با قابلیت حفظ براقیت ورق های پالش شده  طراحی و تولید می شود. همچنین باعث ایجاد لایه پسیو روی سطح استنلس نیز می شود.

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشنر  مقاله تغییر رنگ فلز جوش استنلس استیل را مطالعه نمایید

فلز جوش قبل از اکسید زدایی

سطح جوش با استفاده از پاکننده آتروسل

304 316 استنلس استیل استیل الکترود استیل الکترود تنگستن الکترود جوشکاری ترک گرم جوشکاری جوشکاری Co2 جوشکاری آرگون جوشکاری استنلس استیل جوشکاری استیل جوشکاری تیگ جوشکاری ذوبی جوشکاری فولاد جوشکاری میگ مگ حوضچه جوش خواص سایشی راندمان ذوب ریزساختار فلز جوش سایش سیم جوش سیم جوش نانو سیم جوش نانو پوشش سیم نانو پوشش عدد فریت عمق نفوذ جوش فلاکس فعال سطح فلز جوش فولاد زنگ نزن فیلر استنلس فیلر جوشکاری تیگ قلم جوش استیل متالورژی استنلس استیل متالورژی جوش متالورژی جوشکاری مقاومت ضربه پذیری نرخ ذوب پودر تنه کار پوشش نانو ژل جوشکاری تیگ ژل نانو تیگ کاهش هزینه جوشکاری کیفیت جوش